Dvejetų "Blitz 2015" turnyras, 2-as etapas

Savaitgalį parkuose krito nugelsvinti lapai, o mūsų salėje - daužėsi Blitz dvejetai.

Spalio 24 d. įvyko dvejetų ir mišrių dvejetų "Blitz 2015" turnyro antras etapas. Turnyre dalyvavo 54 dalyviai iš 8-ių badmintono klubų, kurie pagal pajėgumą buvo suskirstyti į dvi grupes.

Stipresnėje grupėje mišraus dvejeto kategorijoje pirmą vietą iškovojo Aleksandr Kovaliov, žaidęs poroje su Els Dragt, viešnia iš Olandijos.

Moterų dvejeto pirmą vietą užėmė Veslava Tankevič poroje su Ginte Pačkauskaite, o vyrų dvejete stipriausi buvo Saulius Šaltmeris su Sergėjumi Klodt.

Antros grupės mišrių dvejetų aukso medalius iškovojo Dainius Čeplinskas ir Rūta Ulozaitė, moterų dvejete nesustabdomos buvo Justė Žibūdienė su Jelena Puchova o vyrų dvejeto nugalėtojais tapo Tomas Ožalas ir Andrius Ramanauskas.

Kitas šio turnyro etapas vyks gruodžio 5 d. Kviečiame dalyvauti!

Dvejetų "Blitz" turnyras organizuojamas klubo "Badminton virus" su tikslu badmintono žaidėjams suteikti galimybę sužaisti su kuo daugiau priešininkų per kiek įmanoma trumpesnį laiką. Vienos kategorijos susitikimai (kurių būna 4-5) vyksta apie 2-3 valandas, tad likusi dienos dalis lieka laisva.